Zarząd

Drukuj

Agnieszka Kłos

Prezes Zarządu

Agnieszka Kłos pracę w Provident Polska rozpoczęła w 2007 roku. Od roku 2016 była członkiem zarządu w Provident Polska i zajmowała stanowisko Dyrektora Sprzedaży i Obsługi Klienta. Wcześniej Agnieszka pracowała na stanowisku Dyrektora ds. Rozwoju Biznesu, a przedtem była Dyrektorem Departamentu Finansów. Zanim dołączyła do Provident Polska swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w firmie Ernst & Young Audit Sp. z o.o., z którą była związana przez ponad 8 lat, a także w angielskiej firmie Greig Middleton zajmującej się doradztwem i usługami maklerskimi. Jest absolwentką Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, posiada kompetencje biegłego rewidenta i FCCA. Od stycznia 2018 roku Agnieszka, jako pierwsza kobieta i pierwsza Polka, pełni funkcję Prezesa Zarządu Provident Polska, zastępując na tym stanowisku Davida Parkinsona.

Maciej Mikucki

Dyrektor Finansowy na Poziomie Regionu

Pracę w Providencie rozpoczął we wrześniu 2017.  Jest on odpowiedzialny za kształtowanie strategii finansowej spółki oraz jej realizację. Doświadczenie w obszarze zarządzania finansami zdobył w pracy dla spółek z sektora farmaceutycznego, FMCG czy B2B , takich jak Adamed, Teva, Ipsos czy Coca-Cola, zarówno w Polsce jak i za granicą. Maciej jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie obecnie wykłada oraz przygotowuje się do obrony pracy doktorskiej.

Zbigniew Hojka

Dyrektor HR na poziomie Regionu

Zbigniew Hojka pracuje w Provident Polska od października 2010 roku. Wcześniej pełnił funkcję Dyrektora HR w Sikorsky Aircraft / PZL Mielec, gdzie odpowiedzialny był m.in. za obszary rekrutacji, szkoleń, rozwoju oraz zaangażowania Pracowników, wynagrodzeń i świadczeń dodatkowych, relacji związkowych i pracowniczych, administracji kadrowej. Wcześniej, przez wiele lat związany był z Grupą ING gdzie pełnił funkcje managerskie w obszarze HR, Marketingu, Sprzedaży. Zbigniew ukończył Nauki Społeczne na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz Marketing i Bankowość na Akademii Ekonomicznej w Krakowie.

Alicja Kopeć

Dyrektor Pionu Prawnego i Ładu Korporacyjnego

Pracuje w Provident Polska od 2003 roku. Odpowiada za obsługę prawną firmy, projekty legislacyjne oraz windykację sądową. Karierę zawodową zaczynała jako pracownik naukowy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Następnie pracowała jako dyrektor departamentu prawnego grupy ubezpieczeniowej Commercial Union oraz Zurich Financial Services, a także w międzynarodowej kancelarii prawnej Linklaters.

Patrycja Rogowska – Tomaszycka

Dyrektor ds. Corporate Affairs

Pracę w Providencie rozpoczęła w czerwcu 2012 roku, obejmując funkcję Dyrektora Biura Public Affairs. Obecnie zarządza Pionem Korporacyjnym odpowiedzialnym za public affairs, PR, CSR oraz komunikację wewnętrzną. Pełni również funkcję Group Head of Regulation. Karierę zawodową rozpoczynała w Związku Banków Polskich, w latach 2007 – 2012 pracowała w Konfederacji Lewiatan jako ekspert w Departamencie Prawnym. Ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim.

Katarzyna Szerling

Dyrektor ds. Marketingu na poziomie Regionu

Pracę w Providencie rozpoczęła w kwietniu 2013 r. Ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu strategii marketingowych, zarządzaniu marką oraz segmentami klientów, sprzedaży produktów finansowych, rozwoju nowych obszarów biznesowych, które zdobywała m.in. w Direct Group Bertelsmann i Kredyt Banku. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Marcin Żuchowski

Dyrektor ds. Ryzyka Kredytowego na poziomie Regionu

Pracę w Provident Polska na obecnym stanowisku rozpoczął w październiku 2011 roku. Wcześniej pełnił funkcję Szefa Działu Ryzyka Kredytowego w obszarze kredytów konsumenckich, gdzie był odpowiedzialny za politykę kredytową, działania zapobiegające defraudacjom, obszar odzyskiwania należności i windykacji w KBC Consumer Finance Poland. Z Provident Polska Marcin był już związany w latach 2005-2007, kiedy zajmował stanowisko Kierownika ds. Portfela Kredytowego w Dziale Ryzyka Kredytowego. Ukończył Politechnikę Warszawską, wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej.

Tomasz Skiba

Dyrektor Sprzedaży i Obsługi Klienta

Tomasz Skiba z Provident Polska związany jest od 17 lat. Swoją karierę w firmie rozpoczynał na stanowisku Kierownika ds. Rozwoju. Przez 7,5 roku zajmował stanowisko Dyrektora Okręgowego ds. Operacyjnych, a od roku 2015 pracował jako Dyrektor Sprzedaży. W styczniu 2018 roku objął stanowisko Dyrektora Pionu Sprzedaży i Obsługi Klienta, Członka Zarządu.