Nasz produkt

Drukuj

Nasz produkt - podstawa działalności
 

Nasza usługa polega na sprzedaży pożyczek gotówkowych. Oferujemy Pożyczkę Dopasowaną  ( z obsługą w domu lub za pośrednictwem konta bankowego) i Pożyczkę Samoobsługową (pożyczka internetowa dostępna na http://www.provident.pl). 

Pożyczki w Provident Polska są szybko dostępne i bardzo wygodne. Klient może wnioskować o pożyczkę przez telefon lub składając wniosek przez Internet. Do udzielenia pożyczki nie są wymagani poręczyciele. Koszty pożyczki są stałe i jasno przedstawiane przed podpisaniem umowy przez Klienta. Nie stosujemy żadnych ukrytych opłat ani nieczytelnych zapisów.

Aby otrzymać pożyczkę w Provident Polska należy spełnić odpowiednie warunki - być osobą pełnoletnią, posiadać aktualny dowód osobisty oraz mieć stałe źródło dochodu (pensja z umowy o pracę, dzieło lub zlecenie, renta lub emerytura).

Za każdym razem oceniamy obecną sytuację Klienta i pomagamy ustalić, czy wysokość pożyczki jest odpowiednia dla jego możliwości finansowych.

Udzielamy pożyczek nie tylko osobom indywidualnym, ale także osobom fizycznym prowadzącym własną działalność gospodarczą. Procedura jest równie szybka a formalności ograniczone do minimum.Przy wnioskowaniu wystarczy potwierdzenie wpisu do rejestru CEIDG (Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej). Dodatkowym atutem jest możliwość wliczenia kosztów pożyczki w koszty prowadzonej działalności gospodarczej. 

Średnia wartość udzielanej przez nas pożyczki to ok. 2000 zł. Aktualne kwoty i koszty pożyczek wraz z Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania widnieją na stronie www.provident.pl

W odróżnieniu od innych instytucji finansowych nie stosujemy restrykcyjnej polityki spłat i w naszym koszcie pożyczki uwzględniamy drobne opóźnienia w regulowaniu kolejnych rat oraz większą elastyczność.

Provident Polska Nasz produkt - droga

  podstrona_produkty-032 

 

* - Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki – 1000,00 zł; łączna kwota odsetek – 127,13 zł; opłata przygotowawcza – 116,00 zł; roczna stopa oprocentowania – 16%; czas obowiązywania umowy – 60 tyg.; wysokość tygodniowych rat: 32,73 zł; całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta – 1403,13 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania – 84,6%; łączne zobowiązanie do spłaty – 1963,53 zł; Spłata kredytu jest zabezpieczona ubezpieczeniem. Koszt ubezpieczenie Amplico Life S.A. w razie nie przedstawienia przez Klienta indywidualnej polisy o zakresie ubezpieczenia pokrywającym się z zakresem ubezpieczenia Amplico Life S.A. – 160 zł; Reprezentatywny przykład uwzględnia dobrowolną usługę odbioru rat w domu. W trosce o bezpieczeństwo Klientów i Doradców Klienta Provident Polska prowadzi ewidencję planu wizyt u Klientów i pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi Doradcami Klienta i Pracownikami. Doradca Klienta posiada przy sobie minimalną ilość gotówki, prosimy więc o przygotowanie dokładnie odliczonej raty (w przypadku zawarcia Umowy pożyczki z obsługą domową).