Pracownicy firmy Provident oraz radni miasta Przemyśl wspólnie odnowili świetlicę w Szpitalu Wojewódzkim

Drukuj

W sobotę 29 czerwca w ramach akcji społecznej Wokół Nas, prowadzonej przez Provident Polska, został przeprowadzonyremont świetlicy na oddziale dziecięcym Szpitala Wojewódzkiego w Przemyślu. W pracach remontowych uczestniczyli pracownicy firmy i miejscy radni.

V-ce Prezydent Miasta Wojciech Błachowicz, oraz pracownicy firmy Provident pomagali
w przeprowadzeniu prac. Pomieszczenia świetlicy dziecięcej odmalowano, wymienione zostało oświetlenie. Dodatkowo zakupione zostały nowe meble, zabawki i przybory szkolne. 

Prace zaczęliśmy od 8 rano by tego samego dnia mogło odbyć się  uroczyste otwarcie  świetlicy. Jesteśmy zadowoleni, że udało się przy tym projekcie nawiązać dobre relacje z władzami miasta, które zaangażowały się w prace i wsparły nasz pomysł.”– mówi Wojciech Schmidt koordynator projektu, z firmy Provident Polska

Uroczyste przecięcie wstęgi i otwarcie świetlicy odbyło się  29 czerwca o godzinie 17:30

Informacja o projekcie 

Wokół nas to program ogólnopolski, skierowany do lokalnych społeczności zamieszkujących małe aglomeracje. Jesteśmy otwarci na potrzeby społeczności pośród których działamy. Celem programu jest poprawa jakości życia poprzez rozpoznanie potrzeb lokalnych społeczności i pomoc w najpilniejszych sytuacjach po konsultacjach z lokalnymi władzami.

facebookgoogle_plustwitterlinkedinfacebookgoogle_plustwitterlinkedin