Eksperci Providenta dzielą się wiedzą

Drukuj

Jak budować swoją pozycję w firmie? Jak planować karierę? A może lepiej nie robić planów, zdać się na intuicję. Jak się odnaleźć w dużej korporacji? Na te i wiele innych pytań odpowiadają eksperci firmy Provident podczas kolejnej edycji programu Kultura dzielenia się wiedzą. W ramach projektu, skierowanego do studentów, firma organizuje wykłady na uczelniach w całej Polsce.

W tegorocznej edycji spotkania organizowane są na ponad 20 uczelniach m.in. w Warszawie, Gdańsku, Olsztynie, Lublinie, Rzeszowie, Wrocławiu, Zielonej Górze i Szczecinie. W ramach wykładów studenci mają okazję uzyskać praktyczną wiedzę i wskazówki z szeroko pojętej tematyki biznesowej.

Dla studentów udział w warsztatach to możliwość poznania „od podszewki” różnych biznesowych zagadnień m.in. jak się tworzy strategię firmy, na co zwrócić uwagę organizując kampanię marketingową, ale także jak dobrze przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej. Jest to także doskonała okazja do zderzenia realiów akademickich ze światem biznesu. W ramach cyklu spotkań eksperci – praktycy z Providenta prowadzą wykłady z następujących dziedzin: marketingu, szkoleń, komunikacji wewnętrznej, public relations, zarządzania ludźmi, społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Mówią o własnych doświadczeniach zawodowych, dokonują autoprezentacji. Pokazują studentom jak osiągnąć sukces.

facebookgoogle_plustwitterlinkedinfacebookgoogle_plustwitterlinkedin